Нашi партнери

Ccloan

 TOEFL, GRE, GMAT, SAT, ACT.


GRE (GRADUATE RECORD EXAMINATION)1. ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД ТЕСТУ
Загальний тест (Graduate Record Examination (GRE)) створений для того, щоб надати школам універсальний інструмент порівняння кваліфікації і знань студентів при вступі на магістерські та докторські програми. Іспит вимірює вербальні, математичні й аналітичні здібності, розвинені протягом тривалого періоду часу і необхідні для специфічної області знань. Як показують дослідження, бали, отримані на іспиті GRE, досить точно прогнозують майбутню успішність студента в програмі. Тест розглядається не тільки як один з факторів, на підставі якого приймається рішення про прийом студента до програми, також цей тест використовується при розгляді кандидатів у конкурсах на стипендії та гранти, які надаються конкретним університетом.
Відповідно, завчасна серйозна підготовка до тесту на лише допоможе вам вступити до університету вашої мрії, а й істотно підвищить шанси на отримання фінансової допомоги.

2. КОМП'ЮТЕРНО-АДАПТОВАНИЙ ТЕСТ GRE

Комп'ютерно-адаптований тест являє собою більш ніж комп'ютеризований варіант паперового тесту. У цьому форматі комп'ютерна програма адаптується до вашого рівня в залежності від того, як правильно ви відповідаєте на поставлені запитання. Розуміння того, як працює програма, пристосовуючись до вашого рівня, знання формату тесту і його особливостей, може істотним чином вплинути на те, наскільки добре ви складете тест. Коли ви починаєте виконувати завдання в секції комп'ютерного тесту, програма припускає, що у вас середній рівень знань і, відповідно, дає вам питання середньої складності. Далі, в залежності від правильності ваших відповідей, вам будуть запропоновані питання більшої чи меншої складності.
Питання більшої складності оцінюються більшою кількістю балів.

2.1.НЕ ВСІ ПИТАННЯ РІВНОЗНАЧНІ

На самому початку тесту комп'ютер робить великі стрибки у складності запитань, для того, щоб визначити рівень особи, що складає тест. В результаті програма знаходить приблизний рівень, після чого, за допомогою подальших запитань лише уточнює остаточний бал. Різної складності запитання оцінюються по-різному. Скільки кожне питання додає чи віднімає від вашого поточного балу, залежить від того, в якій частині тесту це питання поставлене: на самому початку, середині або під кінець. Запитання, що з'являються на самому початку секції, впливають на бал значно більше, ніж питання, що з'являються наприкінці секції. Відповідно, звертайте особливу увагу на питання, що поставлені на самому початку тесту, тому що вони є більш вагомими. Витрачайте більше часу на перші запитання і перевіряйте ще раз ваші відповіді, перш ніж їх остаточно підтвердити. Початкова частина іспиту має критичне значення для вашого загального балу!

2.2. У ВАС ТІЛЬКИ ОДНА СПРОБА

Через те, що кожна правильна чи неправильна відповідь прямо впливає на остаточний бал, програма не дозволяє вам повернутися до попередніх відповідей, для того щоб перевірити їх ще раз. Програма показує тільки одне питання, на яке ви обов'язково повинні відповісти, перш ніж отримаєте наступне питання.
Після того як ви визначили остаточну відповідь і перейшли до наступного завдання, шляху назад уже немає. Що ж робити в ситуації, коли ви не знаєте правильної відповіді? Вгадуйте! Але вгадуйте із системним підходом! Насамперед відкиньте найнеймовірніші відповіді, що напевно не можуть бути правильними, після цього робіть свій вибір серед тих відповідей, що залишилися.
Програма карає за всі питання без відповідей. Якщо ви не відповідаєте на запитання, то втратите більше балів, ніж якщо ви відповісте на це ж запитання неправильно. Відповідно, вам вигідно відповідати на всі запитання, навіть якщо ви невпевнені у відповідях. Якщо у вас залишилося тільки дві хвилини до закінчення секції, і ви ще маєте невирішені запитання, краще відповісти на них навмання, ніж залишати без відповіді.

3. СТРУКТУРА ТЕСТУ GRE CAT (COMPUTER ADAPTIVE TEST)

Частина тесту Кількість запитань Час виконання в хвилинах
Аналітичне письмо:написати обґрунтування поданої теми
Analitical Writing(AW):Present Your Perspective on an issue
1 письмове завдання (есе) 45
Аналітичне письмо:проаналізувати аргумент
Analitical Writing(AW):Analize an Argument
1 письмове завдання (есе) 30
Вербальна /Verbal (V) 30 30
Кваліфікаційна / Quantitative (Q) 28 45
Частини V або Q можуть повторюватися два рази. Невідомо, яку з них буде зараховано до Вашого результату. Тому слід виконати обидві V або Q.


3. CИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ.

Система винесення оцінок може здатись досить заплутаною для новачків. Кожна з трьох секцій оцінюється незалежно, і ці бали можуть означати зовсім різні речі для різних шкіл і програм, до яких ви подаєтеся. Ви отримаєте табличний бал від 200 до 800 за вербальну і математичну секції. Найбільший бал, який ви можете отримати в цих секціях, складає 800, найменший бал - 200. Крім того, ви отримаєте окремий бал за письмове завдання, що буде оцінюватися від 0 до 6. На додаток до табличного балу ви отримаєте так званий, процентний статус. Цей показник розмістить ваш результат в залежності від того, ви склали тест в порівнянні з усіма іншими особами, що складали тест. Користуючись цим процентним порівнянням школи зможуть більш точно визначити, чого насправді вартий ваш табличний бал у порівнянні з іншими претендентами. Таким чином, навіть якщо всі претенденти одержали високі бали, школи зможуть відокремити кандидатів за їхнім процентнім статусом.

3.1.ТАК ЯКИЙ ЖЕ БАЛ Є ХОРОШИМ?

Більшість шкіл має встановлені прохідні бали. У випадку, якщо ви наберете менше ніж прохідний бал, вашу кандидатуру навіть не будуть розглядати. Звичайно це практикують великі державні університети. Вам потрібно провести власне дослідження і довідатися, які бали тесту розглядає університет, до якого ви хочете потрапити. Після цього готуйтесь доти, поки не зможете набрати потрібний результат на тесті. Бал, що вам буде потрібен, також залежить від галузі, у якій ви хочете навчатися. Наприклад, 600 балів у математичній секції буде цілком достатньо, якщо ви збираєтеся вивчати в університеті історію. Однак, цього результату може бути недостатньо, якщо ви збираєтеся вивчати комп'ютерні чи інженерні науки. 600 балів у математичній секції, імовірно, потраплять у 58 % у процентному статусі. Цього балу може бути недостатньо для вступу до найбільш престижних шкіл.

3.2.ТРЕБА ПАМ'ЯТАТИ…

Незважаючи на те, на скільки запитань ви відповісте, ви все одно отримаєте певний бал. Однак ви повинні пам'ятати, що існує покарання за пропущені запитання. Наприкінці іспиту у вас запитають, чи хочете ви побачити і зберегти ваш результат. Якщо ви відповідаєте "так", то побачите ваш бал, і він буде внесений у вашу історію складання ETS тестів. Якщо ви відповідаєте "ні", то не отримаєте ваш результат і ніякий бал не буде зараховано.
Зазвичай, результати тесту надсилаються через 10-15 днів після складання іспиту. Усі ваші бали будуть зберігатися у вашому файлі протягом п'яти років.

4.РЕЄСТРАЦІЯ НА ТЕСТ

Комп'ютеризований варіант іспиту GRE складається тільки в офіційному центрі тестування, що знаходиться в Києві за адресою: м.Київ, Печерський узвіз,3, кім.604 (6-й поверх)- ст..метро "Кловська", тел.(044) 234-0592,
Електронна пошта: .

Але призначає дату тестування і видає реєстраційний номер тільки Регіональний реєстраційний центр (CBT Regional Registration Center): PTC Registrations Europe, PO Box 2024; 8203 AA Lelystad, the Netherlands, Тел.:+31-320-239-540; Факс: +31-320-239-541; e-mail: .

Зареєструватися для складання GRE можна за телефоном, факсом або поштою.
При реєстрації за телефоном оплата відбувається за допомогою кредитних карток VISA, MasterCard чи American Express. Для реєстрації необхідно зателефонувати до Регіонального центру реєстрації (RRC), не пізніше, ніж за три дні до передбачуваного дня тестування і повідомити про себе інформацію. Після цього Вам буде призначено Ваш ідентифікаційний номер, дату і час іспиту, а також адресу центру тестування. При реєстрації за телефоном необхідно відправити зазначену форму лише факсом до RRC.

При реєстрації за факсом оплата відбувається також за допомогою кредитних карток VISA, MasterCard і American Express. Для реєстрації необхідно відправити факсом International Test Scheduling Form і інформацію про кредитну картку до RRC не пізніше, ніж за 7 днів до передбачуваної дати тестування.

Додаткова інформація про процедуру реєстрації на іспит GRE доступна на офіційній веб-сторінці в мережі Інтернет: www.ets.org/gre.

5. GRE ТЕСТ З ПРЕДМЕТУ (GRE SUBJECT TEST)

Тести з предметів оцінюють знання в специфічній галузі знань і припускають наявність відповідної першої освіти із даного предмету або інтенсивну самопідготовку. Вони визначають, чи маєте ви достатній фундамент знань для серйозного навчання на рівні магістратури.
Необхідність складання тесту з предмету визначається тільки специфічними вимогами школи або програми, на яку ви подаєтеся. Однак, багато програм беруть до уваги бали предметного тесту одночасно з балами загального тесту і балом GPA (середнього балу академічної успішності апліканта в попередньому навчальному закладі). Всього існує 16 предметів, з яких проводиться цей тест. Проводиться винятково в паперовому форматі.

Нижче наведений перелік предметних тестів:

 • Boichemistry, Cell and Molecular Biology
 • Biology
 • Chemistry
 • Computer Science
 • Economics
 • Revised Education
 • Engineering
 • Geology
 • History
 • Literature in English
 • Mathimatics
 • Music
 • Physics
 • Revised Political Science
 • Psychology
 • Sociology

 • Перш ніж почати підготовку, перевірте, чи вимагає ваша школа цей тест як один з обов'язкових критеріїв для розгляду документів. Крім того, навіть якщо ваша школа не вимагає результатів цього тесту, вам належить подумати про його складання, якщо ви впевнені, що зможете набрати високий бал. Це може надати вам перевагу в порівнянні з іншими претендентами.

  6. ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ ДІЗНАТИСЯ ПРО GRE?
  Детальну інформацію та бюлетені можна отримати на офіційному сайті GRE:
  www.ets.org/gre.


  Сайт створено при підтримці Відділу освіти та культури Посольства США в Україні

  © 2022.