Ортопедичний матрац: різновиди та особливості виробів

Якість відпочинку залежить від багатьох чинників, і одним із найважливіших є обладнання спального місця. Щоб створити комфортні умови для сну, важливо вибрати матрац та ліжко відповідного розміру. На сучасному ринку є широкий вибір спальних пристосувань. У каталозі можна знайти товари від найкращих українських фабрик, які відрізняються високою якістю і доступними цінами. У цій статті ми дамо вам коротку інформацію про види ортопедичних матраців та їх характеристики.


Різновиди ортопедичних матраців

Ортопедичні матраци можна розділити на дві основні категорії: пружинні та безпружинні. Ці два типи матраців мають відмінності у своїх характеристиках і підходять під для різні особливості фізіології. Купити ортопедичний матрац у Києві та інших містах можна у декількох варіаціях https://amebli.com.ua/matrasy-ortopedicheskie/. Моделі з пружинним блоком мають кілька типів конструкцій:

  1. Боннель: підходить для легких навантажень і односпальних ліжок.
  2. Pocket Spring: можуть витримувати значні навантаження. Pocket Spring забезпечує точкову підтримку, прогинаючись тільки в області безпосереднього тиску. Оскільки пружини працюють незалежно одна від одної, цей тип матраца добре підтримує тіло.
  3. Мультизональний ортопедичний матрац: має різні зони з різною жорсткістю. Це допомагає розподілити навантаження правильно. Зони, де розташований корпус тіла, де є максимальне навантаження — наявні більш жорсткі блоки.

Ортопедичний матрац

Щодо безпружинних ортопедичних матраців важливо зазначити, що вони складаються з одно- або багатошарового наповнювача і кожна модель призначена для певного рівня навантаження.

Окремий тип матраців — топпери. Це мобільні версії ортопедичних матраців, які мають невелику товщину, вони компактні та без проблем згортаються у рулон за необхідності. Топпери чудово вирівнюють невеликі дефекти на ліжку та покращують якість та зручність спального місця. Крім того, вони дозволяють регулювати жорсткість поверхні.


Різновиди та особливості наповнювачів ортопедичних матраців

Ортопедичний матрац може мати різні характеристики, вони здебільшого залежать від його складу та конструкції. Наповнювачі спальних виробів можуть бути як натуральними, так і синтетичними.

Розглянемо декілька найпопулярніших матеріалів які використовуються для виготовлення матраців:

  1. Латекс: відрізняється високою пружністю і може адаптуватися до форми тіла користувача.
  2. Пінополіуретан: забезпечує середню жорсткість матраца, доступний за ціною.
  3. Піна з ефектом пам'яті: цей вид пінополіуретану містить спеціальні речовини, які надають йому ефект пам'яті. Матраци добре адаптуються до форми тіла і зберігають її.
  4. Кокосова койра: твердий і екологічно чистий матеріал. Він часто використовується у поєднанні з іншими матеріалами, що сприяє хорошій вентиляції і підвищенню комфорту під час сну.

Ортопедичний матрац

Деякі ортопедичні матраци мають багатошарову конструкцію з ефектом "зима-літо". Це означає, що одна сторона виробу має теплий зовнішній шар, а інша — легший, для кращого відведення тепла.
Сайт створено при підтримці Відділу освіти та культури Посольства США в Україні

© 2022.