Нашi партнери

Ccloan

 TOEFL, GRE, GMAT, SAT, ACT.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)1.ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД.
TOEFL (Test of English as a Foreign Language) -це стандартизований екзамен з англійської мови як іноземної, розроблений американською організацією Educational Testing Service (ETS), що оцінює рівень володіння англійською мовою.
Результати TOEFL є обов'язковими для вступу до коледжів і університетів США, Канади та інших англомовних країн.
У липні 1998 року в багатьох країнах світу традиційний TOEFL, що виконується на папері, був замінений на комп'ютерний варіант, що має ряд істотних переваг: тестування в більш ніж 300 центрах усього світу, зручний графік здачі, комфортабельна обстановка, менша кількість питань, ніж у форматі paper-based, адаптація питань під Ваш рівень, можливість побачити на екрані результат відразу після тесту, пересилання офіційного результату тестування протягом 14 днів після здачі і можливість вибору до 4 одержувачів ваших результатів здачі TOEFL.
З вересня 2005 року в світі ( в Україні це відбудеться пізніше) запроваджено нову версію офіційного TOEFL, так званий Internet-based test (TOEFL iBT).

2. СТРУКТУРА ТЕСТУ
Комп'ютеризований варіант TOEFL складається з чотирьох секцій:
Listening, Structure, Reading і Writing. Перші дві секції є computeradaptive, що означає, що тест задає питання в залежності від рівня вашої підготовки. Перше питання - зазвичай питання середньої складності, складність подальших питань залежать від правильності відповіді на попереднє. У секціях Listening і Structure відповідь можна змінювати доти, поки не зроблений остаточний вибір. Після того як Ви перейшли до наступного питання, повернутися до попереднього і зробити виправлення НЕ можливо.
Секція Listening оцінює Вашу здатність сприймати на слух англійську, якою розмовляють у Північній Америці. Прослуховування діалогів і монологів відбувається за допомогою навушників. Матеріал для прослуховування і питання до нього з'являються на екрані тільки один раз. Робити будь-які позначки і взагалі мати папір на столі не дозволяється. Ви можете використовувати стільки часу,скільки Вам потрібно, однак, буде у Ваших власних інтересах зробити це якнайшвидше, бо існує обмеження часу в кожній секції. Для цієї секції це - 40-60 хвилин. Як тільки Ви перейшли до іншого питання, повернутися до попереднього Ви не зможете.

Секція Listening складається з двох частин з різними вказівками до кожної з них: Частини А - short conversations і Частини В - longer conversations and talks. Кожне питання даної секції має 4 варіанти відповіді, з яких потрібно вибрати один правильний.

Секція Structure оцінює Ваші знання граматики стандартної англійської мови. Містить 2 типи питань: Sentence Completion і Error Identification. Перший являє собою неповні речення, супроводжувані 4 варіантами відповідей, з яких треба обрати один найбільш придатний. У другому з чотирьох підкреслених слів (фраз) потрібно вичленувати одне, котре робить речення неправильним. Приблизний час тестування - 15-20 хвилин.

Секція Reading оцінює здатність читати і розуміти короткі уривки тексту,які за темами і стилями є близькими до тих, з якими працюють студенти північноамериканських університетів і коледжів. Після того як Ви ознайомилися з текстом і вже готові відповідати на питання, на екрані з'являється і сам уривок, і питання, на які треба дати відповіді.

Тут Ви можете відповідати в довільному прорядку або змінювати відповіді. Приблизний час тестування - 70-90 хвилин.

Секція Writing вимагає написання твору на задану тему (есе). Перевіряється як здатність писати англійською мовою, так і здатність генерувати й організовувати свої ідеї, підкріплюючи їх прикладами і доказами.
Тема есе дається в день тестування - з'являється на екрані монітора під час іспиту. Ви можете набирати есе на комп'ютері або писати на аркуші паперу від руки. При написанні есе можна користуватися чернеткою для заміток. Час тестування - рівно 30 хвилин.

Загальний час тестування - 3 години з 10-хвилинною перервою перед секцією Reading. Загальна кількість питань і час, що відведено на кожну секцію, з'являється на екрані комп'ютера в день тестування.

ЧАСТИНА 1: LISTENING COMPREHENSION Частина А (Short Conversations) 40-60 хвилин Частина В (Longer Conversations and Talks)

ЧАСТИНА 2: STRUCTURE AND WRITTEN EXPRESSION Sentence Completion & Error Identification 15-20 хвилин

Перерва 10 хвилин

ЧАСТИНА 3: READING COMPREHENSION 4-5 уривків тексту 70-90 хвилин

ЧАСТИНА 4: WRITING 1 есе 30 хвилин Загальний час 3 години 20 хвилин


НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

1.ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА TOEFL?
Комп'ютеризований варіант іспиту TOEFL складається тільки в офіційному центрі тестування, що знаходиться в Києві за адресою: м.Київ, Печерський узвіз,3, кім.604 (6-й поверх)- ст..метро "Кловська", тел.(044) 234-0592, Електронна пошта: .

Але призначає дату тестування і видає реєстраційний номер тільки Регіональний реєстраційний центр (CBT Regional Registration Center): PTC Registrations Europe, PO Box 2024; 8203 AA Lelystad, the Netherlands, Тел.:+31-320-239-540; Факс: +31-320-239-541; e-mail: .

Зареєструватися для складання TOEFL можна за телефоном, факсом або поштою.
При реєстрації за телефоном оплата відбувається за допомогою кредитних карток VISA, MasterCard чи American Express. Для реєстрації необхідно зателефонувати до Регіонального центру реєстрації (RRC), не пізніше, ніж за три дні до передбачуваного дня тестування і повідомити про себе інформацію, попередньо внесену до International Test Scheduling Form, яку можна знайти в середині інформаційного бюлетеня за адресою . Після цього Вам буде призначено Ваш ідентифікаційний номер, дату і час іспиту, а також адресу центру тестування. При реєстрації за телефоном необхідно відправити зазначену форму лише факсом до RRC.

При реєстрації за факсом оплата відбувається також за допомогою кредитних карток VISA, MasterCard і American Express. Для реєстрації необхідно відправити факсом International Test Scheduling Form і інформацію про кредитну картку до RRC не пізніше, ніж за 7 днів до передбачуваної дати тестування. Дублювання факсу призведе до повторної реєстрації і, відповідно, оплати. Інформація про ідентифікаційний номер, дату і час проведення іспиту, а також адресу центру тестування буде надіслано Вам факсом або поштою.

При реєстрації поштою оплата відбувається за допомогою чека,грошового переказу чи зазначених кредитних карток. При заповненні Форми Test Scheduling Form зазначаються п'ять варіантів дати тестування, номер центру тестування і назву міста, у якому цей центр розташований. У нашому випадку код для України буде - 589, код тест центру в Києві - 8964. Заповнена Форма International Test Scheduling Form і оплачений чек відправляються поштою до RRC. Зважте на те, що форма має бути отримана не пізніше, ніж за 3 тижні до першої бажаної дати тестування. Інформацію про ідентифікаційний номер, дату, час іспиту й адресу центру тестування буде надіслано Вам факсом чи поштою.
Через величезний наплив бажаючих здавати TOEFL рекомендується реєструватися за телефоном слід не пізніше, ніж за 2-3 тижні до здачі іспиту, факсом -не пізніше, ніж за 4-5 тижнів, при реєстрації поштою -не пізніше, ніж за місяць -півтора до здачі іспиту.

2. ЧИ МОЖНА ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В ДЕНЬ ТЕСТУВАННЯ?
Реєстрація кандидатів у день тестування неможлива ні за яких обставин.

3. ЧИ МОЖНА ЗМІНИТИ ДАТУ ТЕСТУВАННЯ АБО СКАСУВАТИ ТЕСТУВАННЯ ВЗАГАЛІ?
Якщо Ви відмовляєтеся від здачі іспиту, то не пізніше, ніж за 3 робочих дні до дати тестування необхідно зателефонувати до Регіонального реєстраційного центру (RRC) в Нідерландах. В іншому випадку Вам не повернуть частину вартості тесту ($65). За зміну дати тестування з Вас будуть утримані 40$. Заповніть Заявку на повернення суми (Refund Request Form) і відправте її до TOEFL Services (ETS,P.O. Box 6151, Princeton, NJ, 08541-6151, USA, fax: 1-609-771-75-00). Якщо Ви не з'являєтесь на тестування, то сплачена за іспит сума повернена Вам не буде. Для повторного тестування необхідно буде знову пройти процедуру реєстрації та оплатити іспит.

4. ЯКОЮ Є ШКАЛА ОЦІНОК ТЕСТУ?
Нещодавно була прийнята нова шкала оцінок, розроблена саме для комп'ютеризованого варіанту TOEFL. Максимальна оцінка -300 балів. Кожна з 3 частин оцінюється від 0 до 30: Listening (0-30), Structure/Writing (0-30) і Reading (0-30). Загальний результат отримують шляхом підсумовування балів, набраних за кожну частину, множення отриманого числа на 10 і ділення на 3. Тридцятихвилинне есе оцінюється від 0 до 6 балів, і потім отриманий результат приплюсовується до результату Structure/Writing.

5. КОЛИ БУДУТЬ ВІДОМІ РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТУВАННЯ?
Неофіційні результати комп'ютеризованого варіанту TOEFL так само, як і результати в секціях Listening і Reading Ви можете отримати відразу ж у центрі тестування. Результати в секції Structure/Writing будуть відомі трохи пізніше, після оцінки твору. Офіційні результати тесту, включаючи результати в секціях Structure/Writing, загальний бал і оцінки за есе прийдуть Вам електронною поштою приблизно через 3-4 тижні після тестування (якщо ви набирали есе на комп'ютері) чи через 4-5 тижнів (якщо ви писали есе від руки). Сума, сплачена за іспит, передбачає відправлення результатів тесту в чотири університети, обрані Вами та зазначені у TOEFL Score Report Request Form.

6. ЯК АНУЛЮВАТИ РЕЗУЛЬТАТ ТЕСТУ?
Після тестування Ви можете переглянути або анулювати результат тесту, причому, якщо Ви анулюєте результат, то не можете його переглянути і, навпаки, якщо переглядаєте, то не можете анулювати. У випадку, якщо ви хочете відновити анульований результат, вам необхідно оформити письмовий запит і відправити його в TOEFL Services (ETS,P.O. Box 6151, Princeton, NJ, 08541-6151, USA, fax: 1-609-771-75-00) не пізніше, ніж через 60 днів після дати тестування. Процедура відновлення коштує $20.

7. ЯКА ВАРТІСТЬ ТЕСТУ TOEFL?
В 2005-06 складання іспиту TOEFL коштує $140. Припустимі види оплати: кредитні картки (Visa, MasterCard чи American Express), чек, грошовий поштовий переказ, переказ грошей на банківський рахунок і ін.

8. ЯКІ КОМП'ЮТЕРНІ НАВИЧКИ МЕНІ ПОТРІБНІ?
Ви можете складати тест, навіть якщо до того моменту не мали ніякого досвіду роботи з комп'ютером. Усі необхідні навички для складання тесту Ви можете отримати, виконавши спеціальну тренувальну частину безпосередньо перед тестуванням.

10. ЯК ЧАСТО МОЖНА СКЛАДАТИ TOEFL?
Ви можете складати тест стільки разів скільки побажаєте, але не більше ніж 1 раз на місяць.

9. ЯК ДОВГО ДІЙСНІ РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТІВ?
2 роки - TOEFL ; 5 років - GRE, GMAT, SAT .

10.ЯКІ ТЕСТИ Є АДАПТОВАНИМИ ДО СКЛАДАННЯ НА КОМ'ЮТЕРІ?
TOEFL (Test of English as a Forign Language), GRE general(Graduate Record Examinations) and GMAT (Graduate Management Admission Test) були адаптовані до складання на комп'ютері. SAT I(Scholastic Aptitude Test):Reasoning Test Test), SAT II:Subject Tests and GRE Subject Test cкладаються на папері.

Вичерпну інформацію про тести та інформаційні бюлетені до них можна отримати на таких сайтах:
www.ets.org/toefl
ftp://ftp/ets/org/pub/toefl/989563wt.pdf- TOEFL Writing Topics
www.ets.org/gre
www.mba.com
www.gmac.org
www.collegeboard.comСайт створено при підтримці Відділу освіти та культури Посольства США в Україні

© 2022.